O NAS

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy w branży od 2005 roku

ROZWÓJ

Posiadamy własne biuro konstrukcyjno-projektowe

JAKOŚĆ

Wdrożyliśmy standard jakości PN-EN ISO 9001

Firma DANROB S.C. powstała w 2005 roku, główną działalnością spółki jest produkcja, sprzedaż oraz serwis sprzętu do zimowego utrzymania dróg takich jak pługi odśnieżne, piaskarko-solarki i posypywarki.

W swojej ofercie posiadamy również sprzęt do letniego utrzymania dróg. Zajmujemy się jego produkcją sprzedażą oraz serwisem. W naszej ofercie znajdują się zamiatarki ciągnikowe, układarki do poboczy, przyczepy sygnalizacyjne, przyczepy rolnicze oraz kontenery przemysłowe.

We współpracy z Ośrodkiem Badawczo Rozwojowym Oczyszczania Miast w Łodzi opracowywaliśmy dokumentację techniczną piaskarko-solarek oraz pługów odśnieżnych, a od 2010 roku prowadzimy własne biuro konstrukcyjno-projektowe i udoskonalamy już powstałe projekty uwzględniając uwagi użytkowników oraz własne.

Opracowujemy i wdrażamy do produkcji własne konstrukcje maszyn i urządzeń do budowy i utrzymania dróg w tym układarki do poboczy, zamiatarki, podajniki kruszywa.

Od 2021 r. opracowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji homologowane przyczepy rolnicze służące również jako nośniki piaskarko-solarek do zimowego utrzymania dróg.

Głównym celem naszej firmy jest zwiększenie bazy klientów oraz doskonalenie procesów powstawania sprzętu. Poprzez swoje działania i analizę danych zwiększamy zaufanie klientów.

Wprowadzamy nowe produkty oraz doskonalimy swoją wiedzę. Ze swoją ofertą staramy się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Doświadczenie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników przekłada się na stałe podnoszenie jakości naszych wyrobów. Nasza spółka działa zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015.